شرکت انبوه سازان آرش پایتخت

مفتخر است که با بیش از ۸ سال سابقه درخشان در منطقه آزاد انزلی ( زیباکنار ) در زمینه ساخت و ساز و شهرک سازی مشغول به فعالیت میباشد و توانستیم با پشتوانه سالها زحمت و پشتکار مدیریت و تیم فنی و نیروی کار متخصص در حوزه ساخت و ساز ویلاهای شهرکی و غیر شهرکی و تجاری و پروژه های در دست احداث به ایجاد اشتغال و جذب توریست و سرمایه گذار در حوزه املاک مستغلات بپردازد، همین امر باعث گردید در جهت رونق صنعت گردشگری سهم به سزایی را به خود اختصاص دهیم.

این شرکت در نظر دارد با لطف خداوند و یاری اعضای تیم فنی و مهندسی متخصص با تلاش و فعالیت هرچه بیشتر و هدفمند برای ادامه و احداث پروژه های جدید در این منطقه شروع به فعالیت روزافزون نماید که فرصت و بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری برای تمامی اقشار جامعه فراهم گردد.

ما معتقدیم با توجه به اینکه استان گیلان با داشتن موقعیت جغرافیایی بسیار خوب و آب و هوای معتدل و با این همه زیبایی ها همچنین چهارفصل بودن و چشم اندازهای طبیعی مثل دریا، کوه، جنگل، مرداب و رودخانه ها و شالیزار و پارک ملی بوجاق و غیره را دارا می باشد به خصوص منطقه ( زیباکنار ) که با داشتن همه امکانات و علی الخصوص با داشتن موقعیت جغرافیایی که در منطقه آزاد انزلی را دارا میباشد باید از آنچه که هست پیشرفت بسزایی در آبادانی این منطقه صورت گیرد که توریست و سرمایه گذاران بیشتری را مجذوب خود نمایند که کلیه اقشار ملت بجای سفر به خارج از کشور و خروج ارز از مملکت و هزینه های هنگفت مخارج سفر، با هزینه ای کمتر و بهینه به این منطقه خوش آب و هوا و با مردمان خونگرم و مهماندوست مسافرت و اقامت داشته باشند که از کلیه مزایای تفریحی و گردشگری حتی تجاری این منطقه بهره مند شوند. لذا این مجموعه تمام تلاش خود را می کند که گردشگران و سرمایه گذاران بیشتری را جذب این منطقه (زیباکنار) نماید که مانند همیشه بدرخشد و درخشان تر شود.

ما چه کاری انجام میدهیم

مشارکت در ساخت

آمادگی هرگونه مشارکت در زمینه ساخت و ساز ویلا شهرکی و غیرشهرکی در منطقه زیباکنار و انزلی را داریم.

پروژه های تجاری ساخته ایم

در حال ساخت بزرگترین پروژه تجاری منطقه آزاد انزلی با نام آرش مال هستیم. همچنین بزرگترین بازارچه و اولین بازارچه زیباکنار با نام بازارچه آرش هستیم.

ساخت و ساز شهرک های ویلایی

بیش از ۸۰۰ واحد ویلایی در منطقه زیباکنار ساخته ایم و بیش از ۲۰۰ واحد در دست ساخت است.

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

  • اینجا ویلا با قیمت مناسب پیش خرید میشه و از زمان ساخت تا تحویل افزایش قیمت پیدا می کنه.
  • اینجا امکان انتخاب و پیاده سازی سلایق شما در مرحله ساخت ویلا وجود داره.
  • اینجا امکان بازدید های دوره ای جهت بررسی روند پیشرفت پروژه و تغییرات احتمالی مد نظر شما وجود داره.
  • اینجا پرداخت هزینه بصورت مرحله ای و طولانی مدت و طبق نظر شما انجام میشه.
  • در شهرک های ویلایی آرش برای خرید ویلا می تونین از تسهیلات بانکی استفاده کنید.