پروژه تجاری آرش مال

پروژه تجاری آرش مال

مجتمع تجاری آرش ( آرش مال )  با ۲۱ هزار  مساحت تجاری در ۶ طبقه با امکانات بی نظیر و مراکز خرید مدرن در  شمال کشور و استان گیلان و در بهترین نقطه فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی به مرحله اجرا و احداث می رسد، مجتمع تجاری آرش مال که در واحد طراحی و مهندسی شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی طراحی شده بعنوان یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری و با انگیزه جلب سرمایه گذار و گردشگر داخلی و خارجی می باشد که در مرکز فاز تجارت منطقه آزاد انزلی و در مقابل بزرگترین مارینای شمال کشور به بهره برداری خواهد رسید.

مجتمع تجاری آرش مال با طراحی و معماری و اجرایی بسیار متفاوت با آنچه تابحال بوده خود را بعنوان نگینی بر کرانه نیلگون دریای کاسپین و در یکی از بزرگترین شاه راه های تجاری هوایی، دریایی، ریلی و جاده ای کشور و همچنین بهره مندی از قوانین تجارت مناطق آزاد کشور بعنوان یک پایلوت برای تجارت داخلی و بین المللی خواهد بود.

همچنین بزرگترین و مجهزترین پردیس سینمایی شمال کشور در منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری، طراحی و اجرای شرکت انبوه سازان آرش با مهندسین و متخصصین صد در صد بومی و با رویکرد ارزش و احترام و حرکت در مسیر ارتقاء امکانات مرتبط با حوزه هنر و سینما با ۵ سالن سینما و تئاتر مجهز و  فوت کورت جمعا به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در یک طبقه از ۷ طبقه مرکز خرید و مجتمع تجاری آرش برنامه ریزی گردیده است.

ما چه کاری انجام میدهیم

زیباکنار بهترین منطقه در شمال برای سرمایه گذاری

یکی از مناسب ترین مکان ها در شمال برای سرمایه گذاری، زیباکنار است. با خرید ویلا در زیباکنار علاوه بر مزیت های تفریحی داشتن یک ویلا در شمال ، دست به یک سرمایه گذاری پر سود نیز زده اید. با توجه به رشد اقتصادی منطقه آزاد انزلی و محبوبیت زیباکنار برای گردشگران، خرید ویلا در زیباکنار یکی از بهترین گزینه های خرید ویلا در شمال است. دهکده ساحلی آرش در زیباکنار  و مجتمع ویلایی رویایی آرش (VIP) از خاص ترین ویلاهای زیباکنار هستند.

پیش فروش ویلا در زیباکنار ، فرصتی بی نظیر برای خرید ویلا

شرکت آرش پایتخت با داشتن بیش از ۱۰۰۰ واحد ویلایی شهرکی آماده و نیمه ساز میتواند گزینه مناسبی را برای شما نمایش دهد تا شما با توجه به سلیقه خود صاحب ویلایی کلاسیک و مدرن شوید همچنین شرکت انبوه سازان آرش پایتخت این امکان را برای شما فراهم کرده تا با توجه به سلیقه و نیاز خود یک ویلا با سبک و سلیقه خود بسازید.این شرکت می تواند با برنامه ریزی و آینده نگری های همه جانبه، مشتریان خودش را به اوج و رشد برساند.

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

  • امکان ارائه ویلاهای کاملا مبله، با امکانات پکیج، وان، جکوزی، فضاسازی شده، آبنما
  • امکان پرداخت مرحله به مرحله و طولانی مدت با اقساط بدون بهره
  • امکان استفاده از تسهیلات و وام های بانکی
  • صدور سند رسمی با نام شخص شما
  • ارائه ساختمان های هوشمند نسل نو و با جدیدترین تکنولوژی ها
  • امکان پیگیری مستندات رسمی از مراجع زیربط
خرید ویلا زیباکنار