طرح طاها انبوه سازان آرش پایتخت

طرح طاها یک طرح اقتصادی

طرح طاها چیست ؟

طرح طاها یک طرح اقتصادی از طرف شرکت آرش میباشد که با ۱۴ ماه تحقیق و بررسی بازار برای ارائه به مشتریان پیاده سازی و اجرا شده است. در این طرح ویژه و شرایط استثنایی فقط با پیش پرداخت ۶۶ میلیون تومان و اقساط ۱۸ ماهه مالک یک سهم معادل نیم دانگ از یک واحد ویلایی کاملا مبله در یکی از شهرک های ویلایی آرش باشن و در طول سال از ۴۰ رو اقامت در این ویلا لذت ببرن و یک فرصت بی نظیر سرمایه گذاری رو داشته باشن در یک منطقه ساحلی بی نظیر.

در مورد طرح طاها بیشتر بدانیم

خدمات شرکتی این طرح

در این طرح برای اولین بار شرایطی فراهم شده تا مالکین محترم بدون کوچکترین دغدغه ای نسبت به نظافت و نگه داری و تعمیرات ویلای مسکونی خودشون برای سفرهای شخصی و خانوادگی برنامه ریزی دقیق کنن.

برخی از ویژگیهای طرح طاها

🔰تحویل ویلای مبله شرکتی
🔰اقساط بلند مدت بدون بهره
🔰سند مالکیت رسمی

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

باید بدانید که شرکت انبوه سازان آرش پایتخت یک بنگاه معاملات ملکی نیست! این شرکت معتبر دارای مجوز اقتصادی از سازمان منطقه تجاری – صنعتی آزاد انزلی بوده  ودارنده گواهینامه بین المللی در زمینه های مختلف از جمله گواهینامه مدیریت کیفیت ،مدیریت زیست محیطی و گواهینامه بین المللی رضایتمندی مشتریان  است..

ویژگی های طرح طاها

ویلاهای این طرح رو شما میتونید به میزان سرمایه ای که دارید سهم خریداری کنید در واقع هزینه کل ویلا بین ۱۲ نفر ( ۱۲ سهم ) تقسیم میشود.

با توجه به رشد روز افزون قیمت ملک و زمین در منطقه آزاد شما فرصت سرمایه گذاری در این منطقه رو خواهید داشت.

کلیه ویلاهای این طرح با تمامی امکانات کامل مبله و وسایل ارائه خواهد شد و شما نیاز به هزینه برای خرید وسایل نخواهید داشت.

شما با حداقل پرداخت ۶۶ میلیون تومان بعنوان پیش پرداخت میتوانید باقیمانده مبلغ سهم خودتون رو بین ۱۰ تا ۲۴ ماه اقساط ببندین.

برای جلوگیری از تداخل حضور مالکین در ویلا زمان بندی دقیقی مشخص شده که هر کس در زمان های مشخص شده میتواند از ویلا استفاده کند.

شما میتوانید هزینه های سفر خود رو کنترل و مدیریت نمایید.

کلیه ویلاهای این شرکت به مراکز خرید – جاذبه های گردشگری مناطق تفریحی نزدیک بوده و با فاصله زمانی کم امکان دسترسی و استفاده از آنها را خواهید داشت.

در این طرح کلیه افراد خانواده و حتی خویشاوندان میتوانند با هزینه خود داخل این طرح سرمایه گذاری کنند و هرکدام برای خود سهمی از ویلا داشته باشند.

کلیه هزینه های تعمیرات ویلا و لوازم داخل ویلا و نگهداری آن بعهده شرکت خدماتی شرکت میباشد و شما نیاز به صرف هزینه برای نگهداری وسایل و ویلا نخواهید داشت.

سرمایه گذاری در زمینه خرید ویلا و ملک و زمین از گذشته یک نوع سرمایه گذاری مطمئن به حساب میاد و اینجا منطقه آزاد هست و سرمایه گذاریتون بدون ریسک خواهد بود و نگران رشد و پیشرفت یا از دست دادن سرمایتون نیستید.

با توجه به تعداد ویلاهای آماده این شرکت برای این طرح شما گزینه های زیادی برای خرید دارید و به آسانی میتوانید خرید خود را انجام دهید.

شما در سال ۴۰ روز و در هر ماه ۳ شب و ۴ روز امکان استفاده از ویلاتون رو دارید و هر فصل میتونید داخل ویلا باشید و از اقامت خود در تمام فصول سال در ویلاتون لذت ببرید.