خرید ویلا در زیباکنار

چرا خرید ویلا در زیباکنار ؟

زمانیکه صحبت از خرید ویلا میشود به بسیاری از موارد از جمله شرایط آب و هوایی – نوع منطقه – شرایط و رشد اقتصادی منطقه – مراکز خرید و غیره را باید توجه داشت چرا که بدون در نظر گرفتن این گزینه ها انتخاب یک ویلای مناسب میتواند بسیار گیج کننده و در نهایت باعث عدم موفقیت در زمینه سرمایه گذاری و یا حتی گذراندن اوقات فراغت باشد. زیباکنار یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق استان گیلان همچنین سرسبزی و نزدیک به دریا بودن آن گزینه مناسبی برای انتخاب و خرید یک ویلا میباشد.

زیباکنار محیطی آرام با چشم اندازی زیبا و فضایی دنج و دلنواز میتواند شما را صاحب یک ویلایی کند که هم از سرمایه گذاری در آن لذت ببرید هم اوقات و لحظاتی شاد و دلنشین را در کنار خانواده خود در آن سپری کنید.

همچینین نزدیکی به مراکز خرید – تفریحات دریایی و منطقه آزاد انزلی باعث شده تا رشد اقتصادی روز افزونی را در این منطقه شاهد باشیم. پس با ما در تماس باشید برای انتخاب یک ویلای مناسب. و زیبا بنا به نیاز و سلیقه خودتان.

ما چه کاری انجام میدهیم

زیباکنار بهترین منطقه در شمال برای سرمایه گذاری

یکی از مناسب ترین مکان ها در شمال برای سرمایه گذاری، زیباکنار است. با خرید ویلا در زیباکنار علاوه بر مزیت های تفریحی داشتن یک ویلا در شمال ، دست به یک سرمایه گذاری پر سود نیز زده اید. با توجه به رشد اقتصادی منطقه آزاد انزلی و محبوبیت زیباکنار برای گردشگران، خرید ویلا در زیباکنار یکی از بهترین گزینه های خرید ویلا در شمال است. دهکده ساحلی آرش در زیباکنار  و مجتمع ویلایی رویایی آرش (VIP) از خاص ترین ویلاهای زیباکنار هستند.

پیش فروش ویلا در زیباکنار ، فرصتی بی نظیر برای خرید ویلا

شرکت آرش پایتخت با داشتن بیش از ۱۰۰۰ واحد ویلایی شهرکی آماده و نیمه ساز میتواند گزینه مناسبی را برای شما نمایش دهد تا شما با توجه به سلیقه خود صاحب ویلایی کلاسیک و مدرن شوید همچنین شرکت انبوه سازان آرش پایتخت این امکان را برای شما فراهم کرده تا با توجه به سلیقه و نیاز خود یک ویلا با سبک و سلیقه خود بسازید.این شرکت می تواند با برنامه ریزی و آینده نگری های همه جانبه، مشتریان خودش را به اوج و رشد برساند.

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟

  • امکان ارائه ویلاهای کاملا مبله، با امکانات پکیج، وان، جکوزی، فضاسازی شده، آبنما
  • امکان پرداخت مرحله به مرحله و طولانی مدت با اقساط بدون بهره
  • امکان استفاده از تسهیلات و وام های بانکی
  • صدور سند رسمی با نام شخص شما
  • ارائه ساختمان های هوشمند نسل نو و با جدیدترین تکنولوژی ها
  • امکان پیگیری مستندات رسمی از مراجع زیربط
خرید ویلا زیباکنار